Grup Aktiviteleri

Pilates MatworkPilates Matwork

Pilates Matwork

Pilates matwork omurganın doğal duruş pozisyonunu koruyarak mat üzerinde sırt üstü, yüz üstü ve yan yatışlara,küçük-büyük toplar ve elastik bantlar kullanılarak da

Devamı

Spin CrunchSpin Crunch

Spin Crunch

Crunch ( mide ve karın ) egzersizlerinin yarım saatlik bir Spinning dersinin ardından sistemli bir şekilde bisiklet üzerinde ya da mat üzerinde yapıldığı şeklidir

Devamı

Power YogaPower Yoga

Power Yoga

Yoga Hindistan kökenlidir. Bununla birlikte tarihsel süreç içinde indüs vadisine Asya’nın içlerinden gelen Aryan kültürüyle dolayısıylada Asya şamanizmiyle bağıntılı olduğu bir gerçektir.

Devamı


StrechingStreching

Streching

Esneklik bir eklem etrafındaki hareket alanı (r.o.m) olarak tanımlanır. Her eklemde performans için gerekli olan bir hareket alanı vardır.

Devamı

Latin AerobikLatin Aerobik

Latin Aerobik

Günümüzde milyonlarca insan tarafından yapılan EĞLENCELİ ve KOLAY bir fitness – dans programıdır. LATİN AEROBİK dersi ile kilo verebilir, formunuzu koruyabilirsiniz.

Devamı

Station WorkStation Work

Station Work

Çeşitli direnç ve aerobik hareketlerinin belirli bir düzen içinde dönüşümlü tekrarlarından oluşan bir istasyon çalışmasıdır.

Devamı


PilatesPilates

Pilates

Pilates metodunun zihnin kaslar üzerindeki kullanımını desteklediği için Contrology (Kontrol bilimi) olarak adlandırılır. Pilates, bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi

Devamı

Latin DansıLatin Dansı

Latin Dansı

Uluslararası ve salon olmak üzere iki alt kategoriye ayrılan danslar topluluğuna verilen genel ad.

Devamı

PilagoPilago

Pilago

Pilago;Pilates ve yoganın ortak ürünüdür.Pilates, zihinsel farkındalığı egzersizle birleştiren vücut bilinci, düzgün duruş ve hareket kabiliyeti için yapılan bir çalışma.

Devamı


AikidoAikido

Aikido

Aikidō (Japonca) bir “Modern Japon savaş sanatadır.” ai (birleşme, uyum) ki (veya çi)(yaşam gücü, ruh) dō (yol) Bir bütün olarak da anlamı “Yaşam Gücü İle Bütünleşme Yolu”dur.

Devamı

Power PlatePower Plate

Power Plate

Rus bilimadamları tarafından geliştirilen ve NASA tarafından son şekline getirilen Power Plate haftada sadece 3 gün ve 10 dakikada sağlık ve güzellik kazandırıyor.

Devamı

GymStickGymStick

GymStick

Gymstick antrenmanı formda kalmanın en basit ve eğlenceli yollarından biridir. Çok etkili ve kolay yapılabilen bir egzersizdir. Gym aletiyle istediğiniz kas grubuna yönelik antrenman yapmanız mümkündür.

Devamı


Page 1 of 2 12