Duyurular

Gaziemir Sportspark Açılıyor!

Gaziemir Sportspark Açılıyor!

5 soruda Gaziemir Sportspark!

1-) GAZİEMİR SPORTSPARK NE ZAMAN AÇILIYOR?

Gaziemir şubemiz, 1 hafta içerisinde faaliyete başlıyor. Gaziemir Kipanın içerisinde faaliyet gösterecektir. Otopark sorunumuz yoktur. Metroyla gelmek isteyenler, sarnıç istasyonunda inip direkt salonumuza gelebilirler. 8 aylık hummalı bir çalışma oldu. Tüm ekipmanları italyadan getirttik. Teknogym markasını ve kalitesini halkımıza sunmak istedik.

2) BÜYÜKLÜĞÜ NEDİR? KAÇ SALON OLACAK?

Gaziemir sportspark, 1500 m2 kapalı 400m2 açık alan üzerine kuruldu. 200den fazla direnç ve kardiyo ekipmanın yer aldığı fitness kortu bulunmaktadır. Spora başlamadan ölçümlerin yapıldığı tanita odamız mevcuttur. 6 adet grup aktivitesi salonumuz vardır. Üyelerimizin ücretsiz faydalanacağı bu salonlarda, pilatesten latin danslarına, aikidodan zumbaya kadar 23 çeşit grup aktivitesi olacaktır. yine üyelik dahilindeki hizmetlerimizden sauna, buhar odası, reflexoloji bölümlerinin bulunduğu wellness hizmetlerimiz olacaktır. Dietisyen, fizyoterapist ve spor hekimimizden üyelerimiz ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabileceklerdir. Sosyal alanlarımızda bilardo, masa tenisi, langırt, mini golf, süreli yayınlar ve internet hizmetlerimizden faydalanabilirler. Güzellik merkezimiz, diet cafemiz, sportspark storumuz da konseptimizde bulunmaktadır.

3) HANGİ AKTİVİTLER OLACAK?

Elbette sadece fitness merkezi değiliz. İzmir’de profesyonelce uygulanan ve en kapsamlı ve iddialı grup aktivitelerine sahibiz. Üyelerimiz kondisyonlarına, amaçlarına, beğenilerine ve antrönörlerimizin tavsiyelerine göre istediklerini tercih edebilirler. İşte grup aktivitelerimiz: pilates, pilago, pilates matwork, power yoga, gymstick, killer abs, killer max, legs and hips, cardio step, aero dance, bosu fit, hip hop, latin dansları, spinning, bosu lokal, sports pump, taebo, streching, box, peak energy, çocuk jimnastiği, çocuk aikido ve hamile egzersizi. grup aktiviteleriyle üyelerimize spor yapmak; bir kabus değil, mutluluk verecektir. Bunların dışında sosyal sorumluluk projelerimiz bulunmaktadır. her ay bir aktivitemiz olmaktadır. Bisiklet turu, doğa yürüyüşü, pazar kahvaltıları, tenis turnuvaları gibi sosyal aktivitelerin dışında; gönüllülük temelinde, huzur evi, çocuk yuvası ziyaretleri lösemili çocuklarla, kimsesiz çocuklarla, doğal felaket mağdurlarıyla dayanışma aktiviteleri düzenlemekteyiz.

4) PERSONEL KADROSU, EKİPMAN, HİJYEN KONULARINDA NASIL BİR KALİTE POLİTİKASI OLACAK?

Salonumuzda kendi alanında eğitim almış kişilere yer verilmektedir. En önemli özellikleri kendi alanlarında iddialı, profesyonel ve güler yüzlü olmaları. Personel konusunda çok seçiciyiz. Çünkü üyelerimize hizmet etmek için ve onlar bizi tercih ettiği sürece varız. Sektörümüzde markamızın %93 bilinirliği, 15.000 den fazla üye rezervimizin olması bunları göstermektedir.
Hijyen bizim önem verdiğimiz en temel konudur.
kat hizmetlerinde, her bölüm için ayrı görevli bulunmakta ve gün boyu tesisi takip altında tutmaktadırlar. Ama en önemlisi, iyi bir iklimlendirme sistemimizin olması: salon ve stüdyolarımıza gün boyu taze hava basılmakta ve mevsime göre ıstılıp soğutulmaktadır.

Ekipmanlarımız en son teknoloji ürünüdür. Tamamı italyadan ithal, sektörün lider markası Teknogym’dir. Bir sağlıklı yaşam merkezinde bulunması gereken tüm techizatımız mevcuttur.

5) ÜYELİK SİSTEMİ NASIL OLACAKTIR?

Sportspark olarak, orta ve uzun vadeli üyelik tiplerini tercih ediyoruz. İnsanlar 30 yılda aldığı kiloları, 30 günde vermek gibi bir yanılgıya düşebiliyorlar. sağlıklı yaşam düşünsel bir değişimi gerektirir. Spor ve sağlıklı yaşamla ilgili aktiviteleri, günlük yaşamının bir parçası olarak kabul etmelidir. Yine beslenmeyle ilgili düşüncelerinde, değişime açık olabilmelidirler. Bu yüzden üyelik modellerimiz 6 ay, 9 ay, yıllık ve 2 yıllık sürelere göre düzenlenmiştir. Bu süreleri kapsayan 2 tip üyeliğimiz mecuttur. Gold üyelik, tesisten ve tüm hizmetlerden hiçbir kısıtlama olmaksızın sınırsız olarak yararlanabilmektedirler. Yıllık gol üyelik fiyatımız 1890 tldir. Gündüz üyelerimiz, tesisimizden saat 17:00e kadar yararlanabilirler. Tesis içinde bulundukları süre içinde tüm hizmetlerden faydalanabilirler. Yıllık gündüz üyelik fiyatımız ise 1290tl dir.
Açlışı özel bir promosyonumuz var; sadece ilk 100 kişi için, yıllık üye olanlardan 9 aylık ücret almaktayız.

Kendimizi önemseyelim diyorum. SPOR HEMEN ŞİMDİ!